• In English
 • Понад 1,6 млн грн надійшло до держбюджету за адмінпослуги, надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області

  У першому кварталі 2021 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали понад 55,5 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

  Безоплатно громадянам було надано понад 42,2 тис. адміністративних послуг (або 76% від загальної кількості), серед яких найпопулярнішою була послуга щодо державної реєстрації земельної ділянки (35 457).

  Понад 13 тис. послуг фахівці землевпорядної служби Львівщини надали на платній основі. За ці послуги нараховано плату у сумі 1,62 млн гривень. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету. З цих адмінпослуг 85% становлять послуги щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (11 239 запитів).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.