• In English
 • Понад 112 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття

  Від початку 2024 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області перевели в електронну форму 20 563 матеріали Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

  Загалом з червня 2022 року фахівці Держгеокадастру Закарпаття оцифрували 112,2 тис. таких документацій.

  Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить оперативний та швидкий пошук; зниження корупційних ризиків; введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

  Довідково

  Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель формується на основі збору, обробки, обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою. Положення про Державний фонд документації із землеустрою затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553. Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного фонду документації із землеустрою з дотриманням вимог законів України «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.