• In English
 • Полтавські аудитори за січень-травень 2019 року відшкодували втрат на суму 5,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 07 червня 2019 року о 10:20

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж січня-травня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5,8 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 41 управлінське рішення та виконали 78 пропозицій.

  Матеріали 7 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 5 досудових розслідування.

  У восьми випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, у шести – зменшено бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів на суму майже 1,1 млн грн, у двох - призупинено бюджетні асигнування та у семи - попереджено про неналежне використання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму майже 2,6 млн грн.

  Окрім того, за недотримання законодавства 32 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до дисциплінарної та матеріальної.