• In English
 • Полтавські аудитори протягом січня-вересня забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 57,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 21 жовтня 2021 року о 10:59

  За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня-вересня 2021 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 355,6 млн грн.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 57,4 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у січні-вересні 2021 року досягнуто економічного ефекту на суму 85,2 млн грн. Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму 20,6 млн грн.

  Правоохоронним органам передано матеріали 33 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За порушення законодавства з фінансових питань 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 - до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.