• In English
 • Полтавські аудитори протягом січня – квітня 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 06 травня 2021 року о 08:52

  За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня – квітня 2021 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 56,7 млн грн.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 7,9 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у січні – квітні досягнуто економічного ефекту на суму 83,6 млн грн.

  Правоохоронним органам передано матеріали 13 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За порушення законодавства з фінансових питань 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 – до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про закупівлі.

  За порушення законодавства про закупівлі на розгляд до суду надіслано 6 протоколів про адміністративні правопорушення.

  Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму 8,3 млн грн.