• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня – квітня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 31,8 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 06 травня 2021 року о 08:47

  Протягом чотирьох місяців 2021 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів на суму 28 млн гривень.

  Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат 31,8 млн грн. Через впроваджені об’єктами контролю пропозиції за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на суму 6,6 млн грн. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли 13 управлінських рішень.

  За вчинені фінансові порушення 50 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 – до дисциплінарної,  2 – до матеріальної. До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано 13 заходів впливу: в 1 випадку застосовано фінансові санкції у вигляді зменшення бюджетних асигнувань, в 1 – прийнято вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів, ще в 1 – призупинено бюджетні асигнування, у 5 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, а також у 5 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 6,6 млн гривень.

  На розгляд правоохоронним органам передано 6 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.