• In English
 • Поліцейські та рятувальники евакуйовують населення з Донеччини, найважче — це переконати виїхати, — Денис Монастирський
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 12 серпня 2022 року о 14:21

  В ефірі всеукраїнського телемарафону Uaразом Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський розповів про евакуацію мешканців із прифронтових населених пунктів Донеччини.

  «Зараз триває евакуація з Донеччини. Сотні населених пунктів евакуюються. Організовано спецпотяги, які вивозять людей у безпечні області нашої держави, для того, щоби вберегти від обстрілів, які окупанти здійснюють щоденно», — сказав Денис Монастирський.

  Розповідаючи про роботу поліцейських і рятувальників, міністр пояснив, що сьогодні ці люди виконують неймовірно важку й небезпечну роботу. Вони змушені брати на себе відповідальність за життя громадян, забираючи з-під обстрілів окупантів.

  «Найважчим у роботі є переконати населення, яке боїться вийти з укриття, щоби виїхати. Це сьогодні є найбільшим викликом для наших героїв. Але коли люди повертаються в безпеку, це завжди сльози радості та вдячність», — резюмував Денис Монастирський.

  Міністр закликав населення довіряти рятувальникам та поліцейським і виїжджати з ними, як тільки з’явиться така можливість.