• In English
 • Поліція та підрозділи ДСНС отримали нову техніку
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 04 квітня 2018 року о 19:13

  Сьогодні, 4 березня, Президент України Петро Порошенко та Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков передали сертифікати на нові патрульні автомобілі та катери представникам поліції та ДСНС.

  Президент України наголосив, що зміни в правоохоронній системі, які почалися три роки тому, це остаточний відхід від радянського минулого.

  «Три роки тому ми прийняли надзвичайно відповідальне рішення – розпочати глобальні зміни в правоохоронній системі. Якісний перехід до нових правоохоронних органів, які будуть мати високий рівень довіри українського народу. Національна поліція розвивається і стає абсолютно європейською структурою. Сьогодні ми посилимо поліцію ще 102 автомобілями. Частина цих автомобілів вироблені в Україні. Також для забезпечення безпеки на воді поліція та ДСНС отримають катери», - сказав Петро Порошенко.

  Президент України повідомив, що підписав Указ про запровадження нового професійного свята – Дня поліції України 4 липня.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що Міністерство приділяє значну увагу технічному оснащенню всіх центральних органів виконавчої влади, а сьогодні стартувала програма навігації на воді.

  «Сьогодні у нас початок навігації на воді. У відповідності до нашого плану, ми почали розвивати водну та морську поліцію. Сьогодні ми побачили перші катери та перші підготовлені екіпажі. Це лише початок, згодом, ми всі побачимо роботу поліції на воді. Варто зазначити, що всі катери вітчизняного виробництва», - сказав Міністр.

  Своєю чергою Голова Національної поліції Сергій Князєв розповів, що Національна поліція постійно вдосконалює вміння та навички, аби якомога скоріше подолати злочинність на вулицях нашої країни.

  «За 10 місяців ми знайшли кошти і на бойове чергування направляємо 10 катерів. За ці два роки Національна поліція змінюється і впевнено наближається до європейського рівня. Ми прогнозуємо, що у 2018 році ми сміливо скажемо, що в більшості областей ми подолали злочинність на вулицях. Наші поліцейські постійно вдосконалюють свої знання та навички, відвідуючи своїх закордонних колег», - сказав Голова Нацполіції.

  Сьогодні 102 автомобілі отримали територіальні органи поліції в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізький, Київській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській, Одеській, Черкаській, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Черкаській областях та місті Києві.

  Підрозділи поліції на воді в Одеській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській та Черкаській областях отримали 10 катерів для патрулювання та протидії злочинам у водних акваторіях.

  Національна поліція отримала 10 патрульних та багатофункціональних катерів (TUNA 600, TUNA 865 та ВСС 85). Ці машини здатні забезпечити повноцінну охорону публічного порядку, боротьбу зі злочинністю у річкових та морських акваторіях.

  70 автомобілів Skoda Rapid Active 1.6 MPI/81kw, обладнаних новітньою сигнально-гучномовною системою, радіозв’язком, необхідними кольорографічними схемами. Зазначені автомобілі типу «седан» завдяки своїм швидкісним, функціональним характеристикам будуть використовуватися для забезпечення публічної безпеки в населених пунктах України.

  32 автомобіль Renault Duster SUTA 15H 5R облаштований сучасною сигнально-гучномовною системою, радіозв’язком, антивандальним покриттям сидінь. Дані автомобілі типу «кроссовер» завдяки своїм габаритним показникам, підвищеній прохідності спрямовуються до підрозділів поліції особливого призначення ГУНП в областях та будуть задіяні для виконання всього спектру правоохоронних завдань, як в межах населених пунктів, так і в позаміських умовах пересіченої місцевості. Головне управління ДСНС України в Полтавській області отримало аварійно-рятувальний катер UMS TUNA 865 Cabin, який призначений для оперативної доставки рятувальників (водолазів), спеціального обладнання та спорядження до місця виникнення надзвичайної ситуації, виконання аварійно-рятувальних, пошуково-водолазних і інших невідкладних робіт, заходів щодо пошуку та евакуації постраждалих.

  Також управління ДСНС України у Черкаській та Житомирській областях отримали 10 пожежних автоцистерн АЦ-4-60. 5 машин передаються підрозділам Черкаської області і 5 — підрозділам Житомирської області. Пожежні автоцистерни призначені для пожежогасіння, проведення рятувальних робіт, доставки вогнегасних речовин та особового складу до місця ліквідації надзвичайної події.