• In English
 • Поліція повинна спрацювати на виборах так само ефективно, як спрацювала під час дебатів на «Олімпійському», – Сергій Князєв
  Національна поліція України, опубліковано 21 квітня 2019 року о 10:32

  Поліція повинна спрацювати на виборах так само ефективно, як спрацювала під час дебатів на «Олімпійському». Про це Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив сьогодні, 21 квітня, на відеоселекторній нараді під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового. В роботі наради беруть участь керівники Національної гвардії, ДСНС, Держприкордонслужби і Державної міграційної служби.

  Сергій Яровий повідомив, що публічну безпеку і порядок під час виборчого процесу забезпечують понад 133 тисячі правоохоронців. Серед них – майже 72,4 тисячі поліцейських, 7,5 тисячі військовослужбовців Нацгвардії, майже 39 тисяч рятувальників і понад 8 тисяч прикордонників. Правоохоронці несуть службу у складі нарядів, слідчо-оперативних груп та груп діалогу. Крім того, вони охороняють правопорядок в місцях розташування виборчих дільниць і готові до вирішення завдань, що раптово виникають.

  «Розстановка була повністю відпрацьована. Вже упродовж двох днів прийняті під охорону всі виборчі комісії. Особовий склад приступив до виконання завдань», – повідомив Сергій Яровий, додавши, що на даний час не відкрилася лише одна виборча дільниця.

  Голова Національної поліції України наголосив, що громадяни позитивно відзначили роботу поліції із забезпечення публічної безпеки під час дебатів між кандидатами на посаду Президента України, що пройшли на НСК «Олімпійський». Тоді правоохоронці надійно забезпечили публічну безпеку і порядок на самому спортивному комплексі, а також на прилеглих вулицях центру Києва.

  «Хочу зазначити, що позавчорашній приклад нашої роботи – це дієвий приклад роботи на сьогодні», – підкреслив Сергій Князєв.

  Він також поставив завдання керівникам територіальних підрозділів Нацполіції – приймати рішення і працювати на упередження правопорушень, діяти толерантно, але водночас жорстко в межах законодавства реагувати на ситуації на виборчих дільницях.

  Заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що поліцейські посилили наряди на блокпостах і дорожніх поліцейських станціях. Правоохоронці орієнтовані на виявлення порушень законодавства у виборчій сфері, зокрема – незаконної агітації. Водночас усі ці факти підлягають негайній реєстрації.

  «Ви працюєте по тому ж принципу і алгоритму, як і працювали. Всі підрозділи і резерви Національної поліції, які наближені до окружних виборчих комісій, готові до виконання завдань і реагування на зміни оперативної обстановки», – повідомив Олександр Фацевич.