• In English
 • Покриття дефіциту держбюджету та відбудова України: Юлія Свириденко зустрілась з представниками МВФ та французького бізнесу
  Міністерство економіки України, опубліковано 13 грудня 2022 року о 20:01

  Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час візиту до Французької Республіки провела низку робочих зустрічей, зокрема з представниками МВФ, Alstom SA та Renault Trucks.

  Так, під час зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду були обговорені актуальні питання співробітництва та допомоги Україні. Від МВФ участь у зустрічі взяли Заступник директора Європейського департаменту Джули Козак та Представник в Україні Ваграм Степанян. Вони запевнили, що МВФ буде і надалі продовжувати здійснювати підтримку України в частині покриття дефіциту державного бюджету.

  Участь французької компанії Alstom у проектах відновлення та розбудови транспортної інфраструктури, модернізації рухомого складу було обговорено Міністром економіки України з керівництвом Alstom SA.

  Зі сторони французької компанії у зустрічі взяли участь Президент регіону (Європа) Хуан Лука Ербаччі та Директор з розвитку бізнесу в Європі Флоранс Дюфур.

  «Україна цінує досвід співпраці з Alstom у попередні роки і ми переконані, що це співробітництво буде суттєво розширено. Одним із ключових елементів відновлення та подальшого розвитку економіки, а також відбудови України є усунення вузьких місць у логістиці. Робота з модернізації транспортної інфраструктури почалась незадовго до широкомасштабного вторгнення і Alstom була однією з компаній, яка долучилася до процесу. Переконана, компанія візьме участь і в проектах відбудови України», - зазначила Юлія Свириденко.

  Також делегація з представників Міністерства економіки України та Офісу Президента України зустрілася в Парижі з представниками компанії Renault Trucks. Під час зустрічі українська сторона розповіла про заходи, яких вживає Уряд для стабілізації економіки та виробництва в Україні. А також про роботу із залучення інвестицій в економіку нашої держави.

  Французька автомобільна компанія отримала пропозицію розглянути можливість часткової організації виробництва в нашій країні та активно вступати у партнерство з українським бізнесом. Бо Україна є величезним ринком, де потреби лише оборонного комплексу можуть сягати декількох тисяч вантажівок на рік.

  У свою чергу Renault Trucks повідомили, що готові до співпраці з Україною, зокрема сподіваються постачати свої шассі на наш ринок. При цьому готові спвпрацювати з українськими компаніями для виробництва кінцевого продукту, навісного обладнання, в тому числі спеціалізованих елементів як для військових вантажівок, так і для пожежних машин.

  Така співпраця дозволить мобілізувати українських виробників і забезпечить високий рівень локалізації в Україні.