• In English
 • Показник середньої зарплати у 2019 році плануємо на рівні 10,5 тис. грн, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 січня 2019 року о 11:59

  Показник середньої зарплати в Україні в 2019 році складе близько 10,5 тис. грн, хоча при умові зростання економіки він може бути й вищим. Про це в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Середню зарплату прогнозуємо близько 10,5 тис. грн, але я переконаний, що цей показник буде вищим», – сказав Прем’єр-міністр.

  Він зазначив, що в питанні оплати праці орієнтир єдиний – створити такі умови, за яких українці поверталися б додому і працювали в Україні. «Я за те, аби українці працювали в Україні і отримували достойну зарплату. І ми прийдемо до того, що зарплата українців буде високою», – сказав Володимир Гройсман.

  Довідково

  За підсумками 11 місяців 2018 року середня зарплата в Україні перевищила 9 тис. грн, а у відсотковому вимірі її ріст склав понад 12%. При показнику споживчої інфляції в 9,8% таке зростання означає, що ріст доходів українців перевищує ріст цін.

  Показник середньої зарплати у 2019 році плануємо на рівні 10,5 тис. грн, – Володимир Гройсман