• In English
 • Подарунок «Пакунок малюка» отримали вже 270 тис. малюків та їхніх батьків, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 серпня 2019 року о 13:57

  З вересня минулого року за ініціативи Уряду України введена традиція дарувати великий набір найбільш затребуваних речей кожному новонародженому малюку. За цей період видано вже 270 тис. наборів, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Сьогодні, 21 серпня, Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів України представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони і окреслив основні пріоритети, які потрібно продовжити далі.

  Причому, як наголосив Володимир Гройсман, турбота – це не тільки про малюків, а й про батьків. Для них працює пакет онлайн-послуг «Е-малятко». Це 10 затребуваних послуг – оформлення документів, допомоги тощо. Скористатися ними можна в будь-який зручний для батьків час – через Інтернет.

  Ще одна допоміжна ініціатива – проект «Муніципальна няня» – для батьків, які працюють і потребують допомоги по догляду за малюком. При офіційному оформленні няні держава пропонує компенсацію витрат на такі послуги. Вибір няні – необмежений. Оформити заявку можна так само онлайн.

  А з квітня цього року діє державна допомога багатодітним сім’ям, що передбачає щомісячну виплату 1700 грн на третю і кожну наступну дитину до 6 років.

  Подарунок «Пакунок малюка» отримали вже 270 тис. малюків та їхніх батьків, – Глава Уряду