• In English
 • Обсяг заборгованих і вже виплачених аліментів на користь дітей сягнув 8,4 млрд грн, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 серпня 2019 року о 13:57

  Започаткована Урядом України ініціатива #ЧужихДітейНеБуває стала реальним інструментом захисту прав дітей, які виховуються у неповних сім’ях або взагалі позбавлені батьківського піклування. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Сьогодні, 21 серпня, Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони і окреслив основні пріоритети, які потрібно продовжити далі.

  «Ми створили сувору систему захисту прав дітей. Важливо це продовжувати», - сказав Володимир Гройсман

  Так, за інформацією Глави Уряду, обсяг аліментів, заборгованих дітям, і вже виплачених на їхню користь сягнув 8,4 млрд грн. Це гроші на розвиток дітей, їхню освіту, відпочинок тощо.

  Одночасно Уряд відновив програми допомоги дітям та молоді, які виховувалися без батьків. Так, за останні роки придбано 1297 квартир для дітей-сиріт, які досягли 18 років, але не мали жодних джерел підтримки. Збудовано і оновлено 124 дитячих будинки сімейного типу.

  Обсяг заборгованих і вже виплачених аліментів на користь дітей сягнув 8,4 млрд грн, – Володимир Гройсман