• In English
 • Питання інвестицій та інвестиційного клімату - одне з ключових для створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та конкуренції, - Ірина Новікова
  Міністерство економіки України, опубліковано 09 липня 2021 року о 21:27

  Питання інвестицій та покращення інвестиційного клімату - це одне з ключових для створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та конкуренції. Про це розповіла заступник Міністра економіки України Ірина Новікова під час виступу на Business&Legal Infrastructure Forum. У заході також взяли участь представники Уряду, бізнесу, народні депутати та провідні експерти галузі.

  “Закон про “інвест-нянь” започатковує новаторський комплексний підхід до підтримки інвесторів та дозволить Україні конкурувати за інвестиції із сусідніми країнами. Сьогодні ми вже бачимо відновлення рівня зацікавленості у вітчизняних та іноземних інвесторів, тому Мінекономіки для якнайшвидшого початку роботи з інвесторами вже розробило практично всю нормативно-правову базу, що надасть можливість старту цим проектам”, - зазначила заступник Міністра економіки України.

  Також Ірина Новікова розповіла про ще один перспективний інструмент залучення інвестицій - індустріальні парки. Це готові промислові майданчики з усією необхідною інфраструктурою, що дозволяє не витрачати зайвий час та ресурси на започаткування проекту. Разом із цим необхідно зазначити, що частина з них не розвивається через відсутність належної інженерно-транспортною інфраструктури. Для вирішення цієї ситуації Мінекономіки разом із профільним комітетом Парламенту готує комплексні зміни в законодавство про індустріальні парки, що направлені на створення додаткових стимулів для резидентів та керуючих компаній індустріальних парків, що сприятимуть збільшенню інвестицій та виробництва.

  Спілкуючись з представниками бізнесу, заступник Міністра наголосила, що держава має стати надійним партнером для бізнесу.