• In English
 • Питання гендерної рівності вдруге обговорять в рамках підготовки плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ
  опубліковано 12 червня 2020 року о 11:15

  16 червня 2020 року з 14.00 до 16.00 відбудеться друге онлайн-обговорення з питань гендерної рівності в рамках підготовки п’ятого національного плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ.

  Під час заходу учасники та учасниці обговорять визначені на попередній зустрічі проблемні питання, запропонують шляхи їх вирішення та очікувані результати.

  Долучитися до обговорення можуть як учасники та учасниці попередньої онлайн-зустрічі, так і інші представники інститутів громадянського суспільства, експерти.

  Для участі в обговоренні потрібно надіслати заявку (прізвище, ім’я, посада, сфера діяльності, e-mail) на електронну пошту: pakhno@kmu.gov.ua. Після цього Вам буде надіслано посилання на онлайн-зустріч.


  Довідково

  Партнерство “Відкритий Урядˮ – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.