Після масованих російських обстрілів у регіонах тривають аварійно-відновлювальні роботи
В Україні триває ліквідація наслідків чергової масованої російської атаки по енергетичній інфраструктурі.
Ворог застосував балістичні ракети та понад 300 ударних дронів по мирних містах. Під ударами опинилися Київ і Київська область, Дніпропетровська, Сумська, Одеська, Вінницька, Запорізька, Полтавська області та інші регіони. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
«Унаслідок обстрілів Києва без теплопостачання залишилися 5 635 житлових будинків — це близько 46% житлового фонду столиці. Ще 12 будинків не мають опалення з 9 січня через прямі пошкодження, завдані атаками. Для прискорення відновлення до робіт залучено 40 аварійних бригад АТ «Укрзалізниця» та 20 бригад з інших регіонів України, які цілодобово працюють разом із міськими комунальними службами», - повідомив Олексій Кулеба.
Складною залишається ситуація і з водопостачанням. На Правобережжі Києва вода подається зі зниженим тиском. Лівобережна частина столиці тимчасово без водопостачання - це близько 3 500 житлових будинків. Очікується, що подачу води буде відновлено протягом дня.
Також під атакою була критична інфраструктура Дніпропетровської області. Без тепла залишилися понад 15 тисяч абонентів у Дніпрі та Зеленодольську. Ремонтні роботи тривають із залученням додаткових ресурсів.