• In English
  • Підвищуємо безпеку української авіації, - Мінінфраструктури
    Міністерство інфраструктури України, опубліковано 17 червня 2020 року о 15:09

    Сьогодні, 17 червня, на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Міністерством інфраструктури законопроект щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України. Він покликаний впровадити в українське законодавство нормативно-технічні документи Європейського агентства з безпеки польотів (EASA), що містять стандарти та вимоги для сертифікації, нагляду та експлуатації повітряних суден.

    “Безпека авіаперевезень – це наш пріоритет №1. Сьогодні Уряд схвалив розроблений Міністерством законопроект, який імплементує європейське законодавство у сфері безпеки авіації. Це, у першу чергу, дозволить підвищити безпеку авіагалузі та польотів в Україні. А також загалом покращить ефективність державного регулювання цивільної авіації”, - прокоментував рішення Уряду Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

    Законопроект найближчим часом буде направлений на розгляд Верховної Ради України. Він був розроблений з метою удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України відповідно до стандартів і рекомендованої практики міжнародних авіаційних організацій та з урахуванням законодавства Європейського Союзу у галузі цивільної авіації.