• In English
 • Підвищення рівня енергетичної безпеки – ключовий пріоритет діяльності роботи Міністерства

  Підвищення рівня енергетичної безпеки – ключовий пріоритет діяльності роботи Міністерства. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик під час підписання Меморандуму про взаєморозуміння між проектом «Енергетична безпека», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та Міністерством енергетики та вугільної промисловості України щодо співробітництва в рамках технічної допомоги.

  Міністр окреслив питання внутрішньої енергетичної політики, реалізація якої можлива завдяки прийнятій Енергетичній стратегії України до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність», та зовнішньої  щодо диверсифікації енергетичних ресурсів та вироблення єдиної позиції проти зовнішніх загроз.

  «Уряд України докладає максимум зусиль для повноцінної інтеграції своїх енергоринків у європейські енергетичні системи та продовження реформування енергетичного сектору України», – наголосив Міністр.

  Старшим Радником з питань енергетики місії USAID Шукру Богутом відзначено, що зазначений проект є найбільшим проектом технічної допомоги США у сфері енергетики для України та висловив найщиріші сподівання у досягненні стратегічної мети проекту – підвищення рівня енергетичної безпеки України.

  З боку української сторони впровадження проекту координуватиме заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко