• In English
 • Підтримка енергосектору: Україна отримає дві тисячі портативних електрогенераторів від ОАЕ
  Міністерство енергетики України, опубліковано 23 лютого 2024 року о 15:53

  За координації Міністерства енергетики до України надійшло 7 вантажів гуманітарної допомоги від Об’єднаних Арабських Еміратів загальною вагою близько 100 тонн.

  Це – перший транш допомоги, до якого увійшли 1640 портативних електрогенераторів потужністю від 2,8 кВт до 8 кВт. Загалом передбачається надходження від партнерів з ОАЕ 2000 генераторів.

  «Військова агресія росії проти цивільного українського населення і об’єктів критичної інфраструктури – це злочини проти людяності. Ми дуже цінуємо те, що коло країн, які допомагають українському енергосектору в цих умовах, стає все ширшим. Дякуємо нашим партнерам з Об’єднаних Арабських Еміратів за надані електрогенератори, які стануть додатковим резервом живлення критично важливих енергетичних об’єктів», - зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

  Частина отриманого обладнання вже розподілена для 38 підприємств енергетичного сектору. Це компанії, що працюють у системі генерації, розподілу та передачі електроенергії, газовидобутку і газопостачання переважно у регіонах, які найбільше постраждали від дій агресора.

  За координації Міністерства енергетики з березня 2022 року Україна отримала від іноземних донорів 1040 вантажів гуманітарної допомоги з 36 країн загальною вагою понад 14 тисяч тонн.