• In English
 • Підтримка Польщі надзвичайна: Pioruns та Warmates в руках наших військових успішно знищують ворога, – Олексій Резніков
  Міністерство оборони України, опубліковано 16 травня 2022 року о 16:37

  Cьогодні, 16 травня, Міністр оборони України Олексій Резніков зустрівся з Головою канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща Міхалом Дворчиком. Також у зустрічі взяли участь заступники Глави українського оборонного відомства Олександр Поліщук і Володимир Гаврилов та Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі.

  Олексій Резніков та Міхал Дворчик обговорили питання безпекової ситуації в Україні в контексті відбиття збройної агресії росії та задоволення найбільш актуальних потреб й інтересів ЗСУ.

  З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну народ Польщі та її Уряд підставили Україні дружнє плече, допомагають та підтримують наших громадян та українських захисників у часи найважчих випробувань.

  Міністр оборони України подякував Польщі за важливу та послідовну підтримку українського народу та наших воїнів в боротьбі з російськими окупантами.

  "Сьогодні я був радий вітати наших польських друзів Міхала Дворчика та Бартоша Ціхоцькі. У нас була дружня і дуже продуктивна розмова. Серед іншого ми обговорили спільні проекти, які підвищать обороноздатність наших країн. Польща, безперечно, є найкращим сусідом і союзником України. Підтримка Польщі надзвичайна. А Pioruns та Warmates в руках наших військових успішно знищують ворога. Дякую нашим друзям за всю підтримку і допомогу, яку і польський народ, і Уряд надають Україні і українцям. Za wolność naszą i waszą!", – сказав Олексій Резніков.