• In English
 • Підсумки проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: економічна інтеграція ВПО та відновлення бізнесу» - підтримка сотень підприємств

  Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук взяла участь в офіційному підбитті підсумків реалізації проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: економічна інтеграція ВПО та відновлення бізнесу», яке відбулося у Києві.

  Проект фінансується Урядом ФРН та реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

  Проект стартував наприкінці 2021 року. За цей час він сприяв відновленню релокованих і постраждалих від війни підприємств. Також зміцнив їхні спроможності працювати й забезпечувати необхідними товарами та послугами ВПО.

  «За час реалізації проекту було надано 511 грантів до 4500 євро, 181 грант малим підприємствам до 20 000 євро, 60 грантів стартапам до 7000 євро і сотні консультацій, які дуже важливі, щоб розпочати чи продовжити справу. Це хороший результат», – зазначила Віце-прем’єр-міністр.

  Крім того, за цей час було збережено понад 5000 робочих місць і створено більш ніж 2200 нових.

  Ірина Верещук висловила вдячність голові Представництва МОМ в Україні Алессії Скіавон, Уряду Німеччини, німецькій кредитній установі KfW, а також Мінекономіки України та МЗС України.

  «Завдяки нашій співпраці ми підтримали сотні українських підприємств і допомогли економічно інтегруватися тисячам внутрішньо переміщених осіб», – резюмувала Віце-прем’єр-міністр.