• In English
 • Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державною архівною службою України та Державними архівами Ізраїлю
  Державна архівна служба України, опубліковано 11 квітня 2024 року о 09:24

  10 квітня 2024 року в приміщенні Посольства Держави Ізраїль в Україні відбулася церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державною архівною службою України та Державними архівами Ізраїлю.

  Від української сторони Меморандум підписав очільник Укрдержархіву Анатолій Хромов, від ізраїльської – Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський.

  Меморандум про взаєморозуміння має великий потенціал для розвитку двосторонніх відносин між обома Сторонами в архівній сфері і сприятиме активізації співробітництва між українськими та ізраїльськими архівістами у напрямку впровадження та використання інформаційно-комунікаційних технологій у повсякденній роботі архівів, обміну спеціалістами та експертами на взаємній основі, інформацією з питань культурної спадщини та копіями архівних документів та матеріалів з національної історії держав обох Сторін.

  У церемонії взяли участь заступники Голови та відповідальні працівники Укрдержархіву, Посольства Держави Ізраїль в Україні.