• In English
 • Підписано меморандум про співпрацю між Волинською ОДА та Міністерством у справах ветеранів України
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 12 квітня 2019 року о 13:22

  Волинську область з робочою поїздкою 11 квітня 2019 року відвідав заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко та кандидат на посаду першого заступника – Григорій Галаган. Серед проведених заходів – зустріч з головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком та підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством та обласною держадміністрацією.

  Під час розмови Олександр Терещенко розповів про свої плани роботи на новій посаді. «Я веду напрямок з вшанування пам’яті загиблих, підтримки сімей загиблих, ідеологічної роботи з ветеранами та співпраці з ветеранськими громадськими організаціями. Під час візиту я побачив, що підтримка АТОвців з боку влади у вашій області є. Мене вразив рівень військового госпіталю. Також антикризовий центр справив на мене позитивне враження. Попри складні політичні умови вам вдається знаходити ресурси для підтримки Героїв. Це важливо», – наголосив Олександр Терещенко.

  Голова облдержадміністрації Олександр Савченко зауважив, що напрямок роботи, яким займається Терещенко – непростий. «Ветерани АТО та їхні сім`ї – це ті люди, яким ми зобов`язані життям. Тому допомагати їм ми будемо, ми повинні. Однак, вважаю, що просвітницької роботи бракує, патріотизм падає. Тож ми маємо займатися і національно-патріотичним вихованням», – відзначив Олександр Савченко.

  Серед іншого на зустрічі обговорили й розвиток регіональних структур новоствореного Міністерства у справах ветеранів України. Як стало відомо, на старті у кожній області залучать до роботи щонайменше 5 осіб. Також зачепили й болючі темі: реабілітацію військовослужбовців, забезпечення їх житлом та пільгами. Варто зазначити, що в області активно діє низка програм, розроблених департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та спрямованих на підтримку учасників АТО.

  Крім того, підписано Меморандум про співпрацю між Волинською обласною державною адміністрацією та Міністерством у справах ветеранів України.

  У документі йдеться про основні принципи та напрями співробітництва. Метою Меморандуму є взаємодія та координація сторін для взаємодопомоги та реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, особам, які брали участь у бойових діях під час проведення антитерористичної операції, членами їх сімей, задоволення їх суспільних інтересів.

  Серед запланованих спільних заходів – розповсюдження інформаційних матеріалів, узагальнення існуючих проблем військовослужбовців та членів їх сімей, проведення спільних засідань із залученням фахівців відповідної сфери діяльності тощо.

  Також Олександр Терещенко та Григорій Галаган провели зустріч з учасниками АТО/ООС, ветеранами, місцевими ветеранськими організаціями Волинської області. Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці, окреслили механізм надання груп інвалідності, перспективи створення реєстру ветеранів та ін.

  Крім того, Олександр Терещенко та Григорій Галаган відвідали Волинський обласний центр допомоги учасникам АТО.