• In English
 • Підписано Меморандум про співпрацю між Мінмолодьспорту та Товариством Червоного Хреста України
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 11 вересня 2018 року о 14:03

  11 вересня відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Міністерством молоді та спорту і Товариством Червоного Хреста України.

  Підписи під документом поставили Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і в.о. президента Товариства Микола Поліщук.

  Як зазначив Ігор Жданов, співпраця спрямовуватиметься на популяризацію перш за все здорового способу життя.

  «Нам дуже приємно працювати з такою поважною організацією та, об'єднавши зусилля, мобілізувати молодь для адаптації соціальних реформ», - наголосив Міністр.

  На важливості власного прикладу для впровадження здорового способу життя акцентував і Микола Поліщук. Зокрема, він звернув увагу на профілактику паління та зменшення вживання алкоголю.

  «Важливо залучати молодь до фізичної культури та спорту,  тому що це - здоров'я», - зауважив в.о президента Товариства Червоного Хреста України.

  Відповідно до Меморандуму Міністерство та Товариство докладатимуть максимальних зусиль для реалізації програм та заходів у молодіжній сфері та їх розвитку. У тому числі шляхом залучення волонтерського, організаційного, фінансового, матеріального, інтелектуального ресурсу сторін.

  Планується також проводити конференції, семінари та інші заходи щодо розробки, адвокації та імплементації програм у молодіжній сфері, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового способу життя, культури ненасильства та миру, гуманістичних цінностей, соціальної згуртованості.

  Передбачається проведення інформаційно-просвітницької роботи з профілактики захворюваності у молодіжному середовищі.

  Нагадаємо, Товариство Червоного Хреста України є неприбутковою всеукраїнською громадською організацією, одним із 192 рівноправних членів Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

  Серед пріоритетів Товариства - надання допомоги постраждалим під час надзвичайних ситуацій, психосоціологічна допомога, підвищення рівня соціальної згуртованості громад тощо.