• In English
 • Підписано меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів та Донецькою облдержадміністрацією
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 24 червня 2019 року о 20:08

  Між Міністерством у справах ветеранів та Донецькою облдержадміністрацією підписано меморандум про співпрацю. Документ було укладено під час робочого візиту першого заступника Міністра у справах ветеранів України Григорія Галагана до Краматорська.

  Григорій Галаган зустрівся з першим заступником голови облдержадміністрації Євгеном Вілінським, заступником голови облдержадміністрації Вадимом Філашкіним та представниками громадських організацій, які опікуються проблемами учасників АТО/ООС. Громадські активісти мали змогу обговорити поточні проблеми та поставити питання представнику Міністерства у справах ветеранів України.

  Під час зустрічі було обговорено проблемні питання щодо виділення земельних ділянок та забезпечення житлом, працевлаштування, пільг, забезпечення прав сімей загиблих військовослужбовців тощо. Як наголосив Григорій Галаган, у Міністерстві працюватимуть над підтримкою ветеранського бізнесу, зокрема, йдеться про роботу щодо змін до податкового законодавства.

  Також Григорій Галаган розповів про основні досягнення у роботі Мінветеранів.

  «Нам вдалося отримати 35 мільйонів гривень, які були спрямовані на придбання житла учасникам АТО з числа внутрішньо переміщених осіб. Надалі ми плануємо займатися усіма програмами щодо забезпечення житлом. На цьому тижні готуємо проект по наданню статусу добровольцям. Також потрібно внести зміни в закон щодо податкових пільг для працедавців, які приймають на роботу учасників АТО/ООС», – наголосив перший заступник Міністра у справах ветеранів України.

  На завершення зустрічі Григорій Галаган відвідав соціальну кав’ярню «Поруч», відкриту ветераном Володимиром Бабичем, яка співпрацює з Центром підтримки ветеранів АТО та їхніх сімей. Присутні висловили бажання долучитися до військово-патріотичного виховання молоді у регіоні.