• In English
 • Підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між Державною службою морського та річкового транспорту України та Офісом ефективного регулювання

  17 жовтня 2018 року з ініціативи Офісу ефективного регулювання та за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбувся Інспекційний форум ПЕРЕВІРОК. NET.

  Враховуючи європейський вектор розвитку України, основним завданням усіх органів центральної виконавчої влади є незворотність перетворення України на сучасну європейську державу. Отже, основна мета – закласти основи для сталого розвитку та зростання, стати ефективною інституційно спроможною державою.

  В рамках зазначеного заходу відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою морського та річкового транспорту України та Офісом ефективного регулювання, який сприятиме встановленню партнерських відносин і розвитку довгострокового інституційного співробітництва, спрямованого на запровадження ефективного регулювання та формування найкращих управлінських рішень з метою забезпечення ефективного планування та здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сферах господарської діяльності, віднесених до компетенції Морської адміністрації.

  Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитро Петренко зазначив, що підписання Меморандуму дасть можливість:

  - запровадження та сприяння в поширенні, просуванні і реалізації кращих світових стандартів реалізації політики, регуляторних практик та процесів прийняття рішень;

  - підвищення ефективності та дотримання законності щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю);

  - удосконалення нормативно-правової бази у сфері державного нагляду (контролю) з дотриманням кращих світових практик;

  - впровадження ризикоорієнтованого підходу до здійснення заходів державного нагляду (контролю);

  - виконання передбачених законом вимог щодо внесення відомостей до Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю);

  - створення та впровадження в діяльності Морської адміністрації ІТ-інструментів, що сприятимуть підвищенню ефективності рішень у реалізації покладених на неї завдань;

  - формування позитивного іміджу сторін в колі громадськості та бізнес-спільноти;

  - взаємодії з громадськими організаціями, експертним співтовариством, науковцями та представниками бізнесу.

  «Твердо переконаний, що такий формат співпраці, коли ми маємо можливість попрацювати разом, детально обговорити ряд питань,  провести консультування та обмін практичними навичками є надзвичайно важливим і ефективним аспектом  у реалізації державної політики в сфері морського та річкового транспорту», - наголосив Дмитро Петренко.

  Також очільник Морської адміністрації висловив слова вдячності Уряду України за підтримку, за розуміння важливості питань, за розуміння того, що стабільна ефективна система це та система, яка працює на постійній основі.