• In English
 • Під головуванням Ірини Верещук відбулась нарада щодо створення резерву працівників держорганів для роботи на деокупованих територіях

  Для динамічного формування кадрового резерву необхідна широка інформаційна підтримка. Про це йшлося на нараді з питань реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів, освітньої та медичної галузей для роботи на деокупованих територіях. Вона відбулася під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

  На заході були присутні представники Офісу Президента, Верховної Ради, міністерств, відомств, керівники вищих навчальних закладів.

  Учасники заслухали звіт про результати роботи інформаційно-комунікаційної системи «Резерв для державної служби на деокупованих територіях».

  Нагадаємо, платформа запрацювала місяць тому – 3 липня 2023 року. За цей час у системі зареєстровано 1445 анкет. 1290 кандидатів уже зараховані до кадрового резерву. Серед них є люди з науковим ступенем, вченим званням, які мають досвід управлінської роботи тощо.

  За сферами професійної діяльності 52% кандидатів обирають адміністративне керівництво. Також є багато претендентів за напрямами державний нагляд і контроль, аудит, запобігання корупції тощо.

  Частина претендентів наразі вже є державними службовцями або посадовими особами місцевого самоврядування. Тож у разі потреби вони зможуть пройти перепідготовку за державним замовленням у Вищій школі публічного управління.