• In English
 • Під головуванням Павла Розенка відбулася нарада з питань розвитку українсько-кувейтського співробітництва
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 лютого 2018 року о 12:43

  22 лютого під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася нарада української частини Міжурядової комісії з питань розвитку українсько-кувейтського співробітництва.

  Учасники наради обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва, зокрема розширення співпраці в енергетичній, агропромисловій та гуманітарній сферах, а також у сфері транспорту та розвитку інфраструктури.

  Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, голова української частини Міжурядової комісії у ході наради зазначив, що діалог з кувейтською стороною є досить активним. «У вересні 2017 року у Києві після тривалої перерви відбулося третє спільне засідання цієї Комісії. Наразі ми погоджуємо з кувейтською стороною строки проведення наступного - четвертого - засідання», - сказав він.

  За словами Павла Розенка, співпраця України з Кувейтом в енергетичній сфері має особливе стратегічне значення. «За умови активних дій відповідних українських міністерств і відомств, енергетичні ресурси Близького Сходу вже у короткостроковій перспективі можуть відіграти ключову роль у вирішенні Україною завдань диверсифікації постачання енергоносіїв та створення надійної системи енергетичної безпеки», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

  Він також зауважив, що прийнята у січні 2017 р. національна стратегія розвитку «Новий Кувейт 2035» створює унікальні можливості для розвитку двосторонніх відносин України та Кувейту, зокрема, у сфері транспорту та інфраструктури. 

  «На мою думку, двостороннє співробітництво України та Кувейту в усіх напрямках має значні перспективи», - наголосив Павло Розенко.

  За результатами наради було сформоване протокольне доручення, яке стане «Дорожньою картою» при підготовці четвертого засідання Комісії.