• In English
  • Під час створення фільмів кінематографісти мають закладати цінності, що культурно збагатять майбутні покоління, — Ростислав Карандєєв

    24 січня у Києві відбувся третій день Зимового Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю. У дискусійній панелі «Кіно як частина інформаційної політики та патріотичного виховання» взяв участь т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

    Під час заходу він акцентував на виховній функції кіно та зауважив, що фільми є важливим інструментом в інформаційній політиці, що формують світогляд українців, зокрема дітей.

    «Кінематограф має задовольняти потреби, згідно із нагальними запитами суспільства. Хтось хоче дивитися комедію чи детектив — будь ласка, це дійсно важливо. Але водночас треба думати про те, яким може стати суспільство за кілька десятиліть, а значить – вже зараз створювати продукт, де закладено нові глибокі цінності, завдяки яким людина зможе стати кращою. Аби наступні покоління відчували себе культурно багатими», — сказав Ростислав Карандєєв.

    Також т. в. о. Міністра нагадав, що МКІП розробило проект закону про меценатство, а також закликав меценатів долучатися до підтримки культурної галузі.