• In English
 • Петро Цигикал: Майже 20 тисяч прикордонників взяли участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 17 жовтня 2018 року о 14:17

  Сьогодні, як і 100 років тому, Україна бореться з російським агресором тут, на сході України, - наголосив Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, перебуваючи в Донецько-Луганському регіональному управлінні в Краматорську з робочою поїздкою.

  «Майже 20 тисяч прикордонників взяли участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, 431 отримав бойові поранення», - повідомив очільник прикордонного відомства.

  Він додав, що керівництвом держави високо оцінено їх внесок у захист нашої держави: «За мужність і героїзм, виявлені в боях з російськими окупантами, 856 воїнів-прикордонників удостоєні державних нагород, двох із них відзначено Зіркою Героя України».

  «На жаль, не всі повернулися додому живими. 70 прикордонників поклали своє життя за Україну, 5 військовослужбовців вважаються безвісти зниклими», - повідомив Петро Цигикал.

  Пам'ять про Героїв-прикордонників, які загинули від російської агресії, вшанували хвилиною мовчання.

  Перебуваючи в прикордонному підрозділі, Голова Держприкордонслужби кращим прикордонникам, що виконують завдання в складі Об’єднаних сил, вручив нагороди «За участь в АТО», відомчі відзнаки. Низка військовослужбовців отримали чергові військові звання.