• In English
 • Петро Цигикал: Ключовим етапом впровадження IBM за стандартами ЄС стала реалізація проекту TWINNING
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 05 жовтня 2018 року о 15:31

  Сьогодні в Києві фахівці правоохоронної системи спільно із представниками Європейського Союзу обговорили результати проекту міжнародної технічної допомоги TWINNING.

  У першу чергу проект направлений на підтримку подальшого запровадження принципів інтегрованого управління кордонами (IBM), що вкрай важливо, зокрема, і для кожного громадянина України. Він сприяє покращенню пропускних операцій на кордоні, розвитку прикордонної інфраструктури та посиленню безпекової складової.

  Особливістю проекту став безпосередній обмін досвідом для впровадження на кордоні норм та стандартів ЄС.

  У вітальній промові Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал зазначив, що цей міжнародний проект вийшов далеко за межі звичайної міжнародної допомоги.

  «Впровадження стандартів об’єднаної Європи дозволяє приймати спільні стратегічні рішення, комплексно протидіяти транскордонній злочинності та  ефективно розподіляти ресурси. Сьогодні ми відзначаємо позитивні зміни в діяльності всіх суб’єктів IBM», - сказав очільник відомства.

  Він додав, що проект TWINNING став вагомим внеском у реалізацію ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо розвитку системи спільного управління кордонами.

  Зазначимо, TWINNING-партнером виступив Міжнародний консорціум прикордонних відомств Федеративної Республіки Німеччини, Литовської Республіки та Республіки Польща, обраний на конкурсній основі.