• In English
 • Перший на Дніпропетровщині паліативний центр готовий на 80%
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 14 липня 2020 року о 12:31

  У Дніпрі створюють центр паліативної допомоги. Під сучасний медзаклад реконструюють один з корпусів дніпровської лікарні №15. Це – частина обласної програми «Будівництво 100+». Підрядники вже виконали понад 80% робіт. Нині тривають оздоблювальні роботи усередині та благоустрій території. Про це повідомив в.о директора департаменту капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Михайло Лємаєв. 

  «Центр паліативної допомоги стане першим в області медзакладом для невиліковно хворих пацієнтів. Він розрахований на 46 людей. Там буде 12 одномісних кімнат та 17 двомісних. Нині будівельні роботи у розпалі», – розповів в.о директора департаменту капітального будівництва Дніпропетровської ОДА Михайло Лємаєв.

  Підрядники вже виконали більшу частину робіт – змонтували покрівлю, зробили енергозберігаючий та вентильований фасад,  провели внутрішні комунікації. У більшості кімнат пофарбували стіни та уклали лінолеум. А ще змонтували новий лікарняний ліфт.

  Нині завершують оздоблювати приміщення та приводять до ладу навколишню територію. Незабаром – візьмуться за зовнішнє електропостачання.