• In English
 • Передача НЕК «Укренерго» під управління Міненерго не є перешкодою для сертифікації та подальшої синхронізації з ENTSO-E, - Ярослав Демченков
  Міністерство енергетики України, опубліковано 14 липня 2021 року о 15:36

  Міністерство енергетики веде постійну комунікацію з Енергетичним співтовариством стосовно процесу підготовки до синхронізації з ENTSO-E, а також стандартів корпоративного управління компаніями енергетичної галузі.

  На цьому наголосив заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков під час спілкування з журналістами на полях Українського енергетичного форуму «Модернізація української енергетичної галузі заради стійкого та інтегрованого енергетичного майбутнього в Європі».

  «Зараз триває сертифікація «Укренерго». Її проводить національний регулятор, потім він має отримати погодження з Енергетичним співтовариством. Зараз ми все робимо, щоб не було ніяких непорозумінь в цьому процесі», - наголосив Ярослав Демченков.

  За його словами, майбутня передача НЕК «Укренерго» під управління Міністерства не є перешкодою для сертифікації оператора системи передачі та подальшої синхронізації з ENTSO-E.