• In English
 • Павло Розенко взяв участь у засіданні Колегії МІП
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 30 липня 2018 року о 14:03

  30 липня Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко взяв участь у засіданні Колегії Міністерства інформаційної політики України.

  Відкриваючи засідання, Віце-прем’єр-міністр зазначив, що однією з найважливіших подій за останній час є ухвалення Урядом Стратегії інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей. «Буквально на минулому тижні Уряд одноголосно підтримав цю Стратегію, розроблену  Міністерством інформполітики, яка запускає низку суттєвих механізмів по роботі в інформаційному полі», - сказав він.

  Павло Розенко нагадав, що на Сході України почали працювати дві вежі – на Карачуні та у Бахмутівці. «З них уже мовлять 24 українських телеканали та радіостанції, які забезпечують українським контентом, в тому числі, міста Донецьк та Луганськ», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

  Павло Розенко також відзначив роботу щодо популяризації України в світі,  зростання кількості кабельних операторів, де можна подивитися Мультимедійну платформу іномовлення України. На сьогодні їх понад 90, зокрема в Польщі, Грузії, Швеції, Данії, Словенії, Канаді і т.д.

  «Минулого тижня відбулася презентація нового єдиного бренду України в Лондоні, де нещодавно також з успіхом пройшов показ фільму «Дякую» на низці фестивалів. Зокрема, цей фільм посів друге місце на міжнародному фестивалі туристичних фільмів у Латвії», - зауважив Павло Розенко.

  «Міністерством зроблена вже досить значна робота, але  попереду ще більше задач, які необхідно виконувати ще більш швидкими темпами», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.