• In English
  • Павло Розенко: Усі соціальні служби та органи Пенсійного фонду працюють у штатному режимі
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 30 листопада 2018 року о 12:38

    В усіх областях, де запроваджений воєнний стан, соціальні служби та органи Пенсійного фонду працюють у штатному режимі. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

    «Внаслідок запровадження воєнного стану в 10 областях України ні соціальні служби,  ні органи Пенсійного фонду жодним чином не змінили і не змінять графіків своєї роботи. Все працює в штатному режимі, жодних затримок з виплатами не буде. Всі соціальні допомоги, зарплати, пенсії люди отримають вчасно і в повному обсязі», - сказав він.

    Павло Розенко також зазначив, що на тлі запровадження правового режиму воєнного стану гривня залишається в цілому стабільною і причин говорити про її девальвацію немає. «Давайте згадаємо зовсім нещодавню історію, 2014 року, коли курс гривні «стрибнув» утричі. Протягом короткого часу курс долара зріс із 8 гривень за 1 долар до 40-50 гривень. Коли ми зараз говоримо, що на тлі такого не зовсім позитивного сигналу про введення воєнного стану, при наростанні певної стурбованості людей за чотири дні курс долара підвищився на 40 копійок, то це свідчить про стабільність фінансової системи України. Ніякої катастрофи тут немає, це нормальне коливання національної валюти», – зауважив Віце-прем’єр-міністр.