• In English
 • Павло Розенко: Уряд України робить все можливе для виховання толерантності, неприпустимості ксенофобії, антисемітизму та вандалізму
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 06 травня 2019 року о 12:03

  Уряд України робить все можливе для виховання у суспільстві толерантності, неприпустимості ксенофобії, антисемітизму та вандалізму. Про це на Kyiv Jewish Forum заявив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

  «Україна рішуче засуджує будь-які прояви нетолерантності та антисемітизму як на національному, так і на міжнародному рівні. Наша держава докладає всіх зусиль, щоб захистити своїх громадян від зазіхань на їхню гідність», - сказав він, наголосивши, що Україна приєднується до заяв в рамках ООН, ОБСЄ та ЄС щодо засудження проявів антисемітизму та ультранаціоналізму

  За словами Віце-прем’єр-міністра, у 2017-2018 роках в Україні не було зафіксовано жодного випадку антисемітського насильства. «На жаль, є певні прояви вандалізму антисемітського спрямування, але вони належним чином розслідуються та розглядаються у судовому порядку», - зазначив він.

  «Уряд України і надалі робитиме все можливе для виховання толерантності, неприпустимості ксенофобії, антисемітизму та вандалізму», - підкреслив Павло Розенко.