• In English
 • Павло Розенко: Сьогодні ми можемо говорити не лише про збільшення кількості українських фільмів, а й про підвищення їх якості
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 листопада 2018 року о 14:11

  За неповні два останні роки завдяки збільшенню державної підтримки українська кіногалузь отримала досить позитивний поштовх, і сьогодні ми можемо говорити не лише про збільшення кількості українських фільмів, а й про підвищення їх якості. Про це в ході наради щодо забезпечення розвитку кінематографії в Україні сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «Всім нам сьогодні приємно спостерігати за відродженням українського кіно. Завдяки збільшенню державного фінансування кіногалузь отримала певний позитивний поштовх. За останні 2 неповні роки у прокат вийшло понад 30 повнометражних ігрових картин, і, що дуже важливо, сьогодні ми можемо говорити не лише про кількість продукції, а й про якість фільмів, які стають переможцями найпрестижніших світових кінофестивалів», - зазначив він.

  «Прем’єри останніх місяців – «Позивний Бандерас», «Дике поле», «Коли падають дерева», «Донбас», «Скажене весілля», «Шляхетні волоцюги» (і це ще не повний перелік) – підтверджують, що українському глядачеві є що дивитися. Ми переконані, що бокс-офіс 2018 року встановить новий рекорд», - наголосив Віце-прем’єр-міністр, додавши, що до кінця цього року має вийти ще щонайменше 7 українських стрічок.

  У ході наради Віце-прем’єр-міністр акцентував увагу на необхідності прискорити роботу щодо прийняття нормативно-правових актів, передбачених для реалізації Закону України «Про державну підтримку кінематографії», затвердження складу Ради з питань державної підтримки кінематографії та внесення змін до Бюджетного кодексу України.