• In English
  • Павло Розенко: Роботодавці стали більше довіряти Державній службі зайнятості
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 07 березня 2019 року о 14:58

    Показник кількості вакансій в Державній службі зайнятості, який за останній рік суттєво збільшився, свідчить про те, що Службі стали більше довіряти роботодавці. Про це в інтерв’ю «Інтерфаксу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

    «На сьогодні важливо, щоб Служба зайнятості була перетворена на справжній ефективний центр пошуку роботи, а не була просто касою, яка видає виплати по безробіттю. Можу сказати, що наразі Служба зайнятості реформується згідно з тими напрямками, які я зафіксував, ще будучи Міністром. В Службі пройшли серйозні структурні і кадрові зміни, відбулося різке скорочення персоналу, разом із підвищенням ефективності її діяльності. Реформування Служби зайнятості йде протягом останніх чотирьох років, і, як на мене, воно є доволі ефективним», – сказав він.

    За словами Павла Розенка, кількість вакансій у цьому році зросла приблизно на 10%  у порівнянні з минулим, що означає, що і ринок праці оживає, і робота Служби зайнятості стає більш активною. «Безумовно, Службі зайнятості дуже важко конкурувати з кадровими агентствами, зважаючи на те, що вона є елементом державної машини, а приватний бізнес розвивається більш інтенсивно. Але я все-таки хочу, щоб Служба зайнятості створила реальну конкуренцію на ринку кадрових агентств з приватними службами.  Це зробити важко, але показник кількості вакансій в Службі зайнятості, що за останній рік суттєво збільшилася, показує що Службі стали більше довіряти роботодавці», – зазначив Віце-прем’єр-міністр, додавши, що на сьогодні у Службі зайнятості є десятки тисяч вакансій, де зарплата складає від 14 тис. гривень і вище.