• In English
  • Павло Розенко доручив інтенсифікувати діалог з Єгиптом щодо торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 25 квітня 2018 року о 16:35

    25 квітня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання української частини Українсько-єгипетської міжурядової комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

    «Сьогодні у нас є всі можливості, щоб інтенсифікувати переговори, знайти ті точки дотику, які дадуть можливість розпочати нову сторінку у співпраці України з Арабською Республікою Єгипет. У нас є що обговорити у сільськогосподарській, енергетичній, промисловій, туристичній, фармацевтичній, інноваційній та інших перспективних сферах», - сказав Павло Розенко у ході засідання.

    За результатами засідання, Віце-прем’єр-міністр доручив здійснити всі необхідні заходи для підготовки спільного засідання Українсько-єгипетської міжурядової комісії. «Необхідно активно провести діалог з єгипетською стороною, щоб за декілька місяців вийти на спільне засідання міжурядової комісії», - наголосив Павло Розенко.