• In English
 • Павло Клімкін зустрівся з Міністром з питань охорони навколишнього природного середовища Ізраїлю, Міністром у справах Єрусалима та єврейської спадщини Зєевом Елькіним
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 17 серпня 2018 року о 11:26

  16 серпня Міністр закордонних справ Павло Клімкін зустрівся з Міністром з питань охорони навколишнього природного середовища Держави Ізраїль, Міністром у справах Єрусалима та єврейської спадщини, співголовою спільної міжурядової Українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Зєевом Елькіним.

  Під час зустрічі відбувся обмін думками з нагальних питань двостороннього співробітництва. У контексті торговельно-економічного співробітництва було наголошено на пріоритетності підписання до кінця поточного року Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. З метою вирішення питання стосовно недопуску значної кількості українських громадян на територію Ізраїлю в аеропорту Бен-Гуріон сторони ухвалили рішення найближчим часом провести в м .Єрусалимі консульські консультації.

  Міністри також обговорили перспективи ратифікації Верховною Радою Угоди між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення, підписаної 28 вересня 2012 р. у Нью-Йорку.

  Павло Клімкін відзначив вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення міждержавних українсько-ізраїльських відносин Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю в Україні Еліава Бєлоцерковскі, який незабаром завершить свою дипломатичну місію в Україні.