• In English
 • Павло Клімкін взяв участь у політологічному заході Центру європейської політики
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 19 березня 2018 року о 18:34

  19 березня Павло Клімкін, перебуваючи з робочим візитом в Брюсселі, взяв участь у політологічному заході Центру європейської політики «Будуючи безпечну та міцну Україну: прогрес та виклики». Спікерами заходу були також колишній Генеральний секретар НАТО, Голова «Расмуссен Глобал» Андерс Фог Расмуссен та Голова Комітету у закордонних справах Європарламенту Девід Макалістер.

  Виступаючи з промовою, Міністр наголосив, що Україна продовжує євроінтеграційні трансформації та комплексне реформування країни на тлі гібридної агресії РФ. На переконання П.Клімкіна, нещодавні події у Великій Британії є тривожним дзвоником для цивілізованого світу – Росія не збирається зупинятися та вже здійснює брутальні хімічні атаки в Європі, відтак треба подвоїти зусилля для побудови безпечного середовища у країнах ЄС та сусідства.

  «Ми часто чуємо, що В.Путін перейшов ту чи іншу «червону лінію». Для Росії більше немає «червоних ліній». Забудьте про це. Росія розпочала нетрадиційну, але вже цілком реальну війну проти демократичних інституцій та цивілізованого світу. Ми маємо дати скоординовану відповідь на ці загрози»,  - наголосив П.Клімкін.

  У четверті роковини незаконної окупації Криму українська сторона розраховує на посилення санкційного тиску ЄС на Росію через невиконання Мінських домовленостей та брутальні порушення прав людини на окупованому півострові та на сході України. У цьому зв’язку Україна також закликає не визнавати незаконні вибори президента РФ, які відбулися на території Криму.

  Захід в Центрі європейської політики в Брюсселі відбувся в день розгляду українського питання на засіданні Ради ЄС у закордонних справах.

  Павло Клімкін взяв участь у політологічному заході Центру європейської політики