Павільйон Not for Sale з EXPO 2025 можна побачити Українському домі

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 жовтня 2025 року о 21:33

Павільйон Not for Sale з EXPO 2025, який презентував Україну на світовій арені,  повернувся додому. Тепер всі охочі можуть побачити його в Українському домі.

«Пів року тому цей павільйон став голосом України на світовій арені. Він розповів мільйонам відвідувачів про головне — про наші цінності. Ті, за які ми боремось і які неможливо купити та знищити», — зазначила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко. 

Виставку відвідали понад 3 мільйони людей, серед них — 140 іноземних делегацій, підписано 29 міждержавних угод. Це — приклад ефективної і ефектної культурної дипломатії України.

«Українська версія павільйону має свою особливість. Тепер до експозиції додана продукція найбільших українських підприємців і виробників. А ще — моделі унікальної зброї, народженої в Україні, — морський дрон, діпстрайк-дрон, ракети. Бо саме зброя допомагає нам захищати цінності, за які ми боремося», — розповіла Юлія Свириденко.

Очільниця Уряду подякувала команді проекту, меценатам, бізнесу, партнерам, завдяки яким вдалось реалізувати таку масштабну ініціативу, а також  Силам оборони за можливість її проведення. 

«Передусім — ця виставка про вас. Про людей, які відстоюють цінності свободи, гідності й права вибору щодня — в реальному житті», — резюмувала Юлія Свириденко.