• In English
 • Парламент ухвалив закон про розблокування великої приватизації

  Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада Україна підтримала у другому читанні урядовий законопроект №4543 про розблокування великої приватизації. За це рішення проголосувало 257 народних депутатів.

  Прийняття закону дозволить усунути останню перешкоду для відновлення приватизації великих державних підприємств.

  “Дякую народним депутатам за підтримку цього надважливого законопроекту. Зняття обмежень на продаж з великих державних підприємств дасть змогу не тільки наповнити державний бюджет, а й залучити великий обсяг приватних інвестицій в розвиток цих компаній та економіку України,” - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

  В першу чергу йдеться про велику приватизацію таких об’єктів: підприємства “Більшовик”, Одеського припортового заводу, Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, “Президент-готелю”.

  “Ухвалення закону дозволить нарешті оголосити та провести аукціонів”, - додала заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

  Нагадаємо, у 2021 році план надходжень до Державного бюджету від приватизації встановлений на рівні 12 млрд грн. Виконання цього плану можливе лише за умови розблокування аукціонів великої приватизації.