• In English
 • Отримуйте послуги у зручному просторі: на Буковині та Тернопільщині запрацювали два нові Дія.Центри
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 27 жовтня 2023 року о 16:14

  Відтепер ще більше українців зможуть отримувати сотні необхідних адмінпослуг у своїй громаді. Два безбар’єрні та комфортні Дія.Центри відкрилися на Буковині на Тернопільщині.

  Дія.Центр у Банилові

  Сучасний Дія.центр розпочав роботу у селі Банилів, що у Чернівецькій області. Відтепер понад 7 300 місцевих мешканців зможуть отримувати 170 адміністративних послуг в зручному просторі.

  Зокрема, зареєструвати місця проживання, бізнес або нерухомість, отримати послуги у сфері земельних відносин, архітектури та будівництва, а також соціальні та дозвільні сервіси.

  Приміщення центру обладнане відповідно до всіх вимог безбар’єрності, тож зручно отримати необхідні сервіси зможуть усі групи населення. Крім того, співробітники центру працюватимуть з клієнтами у форматі «єдиного вікна» та «прозорого офісу». Тож людям не доведеться бігати по різним установам та шукати, до кого звернутися.

  Дія.Центр у Зборові

  Зручний та інклюзивний Дія.Центр відкрився у місті Зборів, що на Тернопільщині. Тепер більше 20 тисяч місцевих жителів зможуть отримати необхідні адмінпослуги швидко та зручно. Зараз у центрі доступні 358 адмінпослуг.

  Це, зокрема, реєстрація місця проживання, державна реєстрація прав на нерухоме майно, державна реєстрація юридичних осіб та ФОП, соціальні та місцеві послуги, сервіси у сфері земельних відносин, архітектури та будівництва, послуги ДРАЦС. У центрі також можна отримати необхідні дозвільні документи.

  Приміщення центру облаштовано для людей з інвалідністю та відвідувачів з дітьми. Крім того, обладнане місцем для самообслуговування та оплати адмінзбору. У центрі також працює консультативний пункт для бізнесу.