• In English
 • Оперативники Нацполіції беруть участь у міжнародній конференції з протидії полікримінальній злочинності
  Національна поліція України, опубліковано 03 жовтня 2018 року о 18:23

  Оперативники Нацполіції беруть участь у міжнародній конференції з протидії полікримінальній злочинності. 

  Захід проходить під егідою Єврокомісії у Зальцбурзі (Австрія) за участі представників Інтерполу та Європолу. Всього участь у конференції на тему «Полікримінальні групи – загроза для Євросоюзу» беруть більше 100 делегатів з 27 країн.

  Україну на конференції представляють перший заступник начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції Сергій Прудченко та заступник начальника управління Департаменту стратегічних розслідувань Михайло Золотавін.

  За словами Голови Національної поліції Сергія Князєва, участь українських поліцейських у цій міжнародній конференції дозволить оперативникам суттєво просунутися вперед у питанні протидії організованій злочинності, яка носить полікримінальний характер. Зокрема, йдеться про певний прогрес у рамках реалізації конкретних кримінальних проваджень.

  Під час конференції правоохоронці кількох країн обговорюють питання взаємодії під час документування діяльності кримінальних «авторитетів», «злодіїв у законі» та учасників полікримінальних злочинних угруповань. Тобто йдеться про такі угруповання, члени яких причетні до злочинів різної спрямованості – наркоторгівлі, вимагання, торгівлі людьми, незаконного обігу зброї, розбійних нападів тощо.

  Відтак поліцейські обговорюють можливості для обміну оперативною інформацією за цим напрямком.

  Окрім того, під час конференції представники 25 країн виступають із доповідями. В рамках цих доповідей іноземні правоохоронці презентують результати своєї роботи у протидії полікримінальній злочинності та проекти стратегії подальшої боротьби з такими злочинними формуваннями.

  Українські поліцейські поділилися своїм досвідом у протидії організованій злочинності, зокрема – полікримінальній. Під час свого виступу представники Нацполіції розповіли про документування злочинної діяльності «злодіїв у законі», які діють як на території України, так і на території інших держав. Водночас оперативники розповіли про виявлення джерел збагачення кримінальних «авторитетів» та шляхи протидії їхній діяльності.