• In English
 • Оперативна інформація про надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території України станом на 7 годин 8 травня 2020 року
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 08 травня 2020 року о 09:03

  Підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 1 тис. 550 виїздів.

  У результаті вжитих заходів врятовано 4 особи, 43 будівлі та 9 од. автотракторної техніки.

  Київська область

  Станом на 7 год. 8 травня силами лісових господарств ДАЗВ продовжуються заходи по ліквідації окремих осередків тління торф’яників. До гасіння залучено 42 чоловіки та 14 одиниць техніки лісових господарств.

  Житомирська область

  7 травня ліквідовано загорання лісової підстилки поблизу с. Радогоща Лугинського району.

  Станом на 7 год. 8 травня підрозділами ДСНС надається допомога по ліквідації окремих осередків тління торф’яників у Олевському районі. Всього до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 44 чоловіки та 12 одиниць техніки, з них від ДСНС 28 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки.

  Радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують допустимих значень.