• In English
 • Оперативна інформація про надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території України станом на 7 годин 21 травня 2020 року
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 21 травня 2020 року о 08:44

  Підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 1 тис. 666 виїздів.

  У результаті вжитих заходів врятовано 6 осіб, 41 будівлю та 7 од. автотракторної техніки.

  Дніпропетровська область

  20 травня близько 10 год. у с. Олексіївка Нікопольського району під час руху вантажного автомобіля по мосту (відноситься до категорії «обмежено працездатний») через Олексіївську затоку Каховського водосховища, відбулося руйнування однієї з секцій мосту (довжиною 20 м) з подальшим частковим зануренням причепу автомобіля в воду. Жертв та постраждалих немає. Нацполіцією організовано об’їзд. Від ДСНС залучалося 14 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

  Радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують допустимих значень.