• In English
 • Оновлена програма “Доступні кредити 5-7-9%” дозволить підприємцям отримати до 35 млрд грн, - Ігор Петрашко

  Розмір кредитного портфелю за оновленою програмою “Доступні кредити 5-7-9%” оцінюється в 35 млрд грн. Саме такий розмір коштів зможуть потенційно отримати мікро- та малі підприємці за попередніми оцінками фахівців. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі одного з каналів.

  “При плануванні програми ми розраховували розмір кредитного портфелю до 35 млрд грн. Якщо будемо бачити, що потреби більші, то суму збільшуватимемо”, - прокоментував Міністр.

  За його словами, звернувшись до банківських установ, підприємства зможуть отримати нульову ставку на свої діючі кредити до 31 березня 2021 року. Умовою отримання такої підтримки від держави є збереження робочих місць.

  “Перше – ми хочемо зберегти робочі місця. І друге – ми хочемо допомогти підприємцям пережити цей складний період падіння продажів, падіння виробництва і торгівлі”, - зазначив Ігор Петрашко.

  Наразі по програмі вже надають кредити всі державні банки та декілька приватних. Їхня кількість буде збільшуватись по мірі затребуваності та підписання відповідних договорів з Фондом розвитку підприємництва.

  Більше корисної інформації для бізнесу в умовах карантину ТУТ, інформація про «Доступні кредити 5-7-9%» - ТУТ.