• In English
 • Ольга Стефанішина: Візити іноземних лідерів в Україну – це прояв солідарності, який ми дуже цінуємо
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 травня 2022 року о 11:45

  «Візити іноземних лідерів в Україну – це прояв солідарності, який ми дуже цінуємо», – зазначила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в інтерв'ю шведському інформаційному агенству TT Nyhetsbyrån, висловивши сподівання щодо візиту Прем'єр-міністра Швеції Магдалени Андерссон до Києва.

  Вона подякувала Швеції за гуманітарну, фінансову та військову підтримку України.

  Єдність України

  Війна показала, що ми єдині як нація. Зараз наша єдність безпрецедентна. Нам вдалося зберегти політичний та інституційний контроль, Уряд і Парламент працюють, банківський, фінансовий сектор та сфера охорони здоров’я також.

  Ми недооцінювали те, що зробили за останні роки, стійкість, яку ми створили. Ми не усвідомлювали, яку сильну державу вдалося побудувати до 24 лютого. В Україні є величезна суспільна підтримка Президента та Збройних Сил, і лише одна мета: беззастережна перемога.

  Наступний крок ЄС 

  Наступний крок для України, – стати країною-кандидатом у члени ЄС. Статус кандидата є першим формальним кроком у процесі вступу до ЄС. Очікуємо на потужну підтримку Швеції, яка завжди була драйвером та адвокатом нашого повернення до європейської родини.

  З моменту підписання Угоди про асоціацію в 2014 році ми виконали значну частину свого домашнього завдання – понад 60% зобов’язань. Ми розуміємо, що шлях до членства – складний. Це декларація солідарності, яка вимагає політичної волі.