• In English
 • Ольга Ревук взяла участь у національному форумі з питань впровадження плану дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 24 травня 2021 року о 16:31

  24 травня 2021 року розпочав роботу дводенний національний форум, присвячений питанням реалізації Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 до 2025 року, в якому беруть участь представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, міжнародні та громадські організації.

  Мета заходу – визначення стану впровадження Національного плану, огляд проблем у його реалізації на національному та місцевому рівнях та шляхів їх вирішення.

  Учасників заходу привітали Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, голова офісу ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова, Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Тобіас Тиберг, Надзвичайний і Повноважений Посол Норвегії в Україні Ерік Сведал.

  Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук виступила під час пленарної сесії „Стратегічні цілі Національного плану дій: огляд завдань та заходівˮ та зазначила, що новий Національний план розроблявся за методикою управління, орієнтованого на результат, відтак документ містить моніторингові показники та уніфіковані формати звітності для оцінки ефективності його реалізації як загалом, так і окремих заходів. План проведення моніторингу, який є додатком до національного плану дій, включає 54 індикатори, серед яких - низка якісних показників.

  Ольга Ревук повідомила, що спільно з органами сектору безпеки та оборони працює над розробленням анкети для опитування жінок і чоловіків сектору безпеки і оборони щодо умов служби з метою їх покращення та розширення участі жінок у секторі безпеки та оборони.

  Також вона підкреслила важливість тісної співпраці та взаємодії територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади сектору безпеки та оборони зі структурними підрозділами соціального захисту обласних, Київської міської держадміністрацій, які на регіональному рівні є відповідальними за виконання плану дій.